Fotokniha Buddha ve městě

Fotokniha, ve které si přejeme spojit moudrost, lásku a krásu. Vyvíjela se přes dva roky, stejně jako se během naší tvorby a růstu vyvíjela a rostla tato společnost, lidé, planeta. Jsme si vědomi toho, že její výroky jdou s tímto vývojem, a tak v nich čtenář bude číst poselství dnes někdy aktuální, někdy trochu předešlé. Přesto však tyto „starší kousky“ v naší tvorbě zůstávají hlavně proto, že jsou vytaženy z něčeho nebo ničeho, co je mimo prostor a čas a stávají se tak univerzálními.

V knize jsou tyto citáty zachovány jako vzpomínka na mnoho předešlých životů našich  i našich blízkých, a část tohoto života, prožitou v ústraní civilizaci a přeci ve městech,  na cestách nebo doma v meditaci. Stejně jako vzpomínky na tato léta nás mohou potěšit,  je třeba jít s proudem něčeho, co si dovolujeme nazývat Universum. A tak v knize nalezneme citáty, které neopouštějí předešlé zkušenosti, ale naopak je aplikují a transformují na Váš, Náš současný život. Tímto směrem se bude odvíjet i naše další tvorba pokračováních Buddhy  ve městě. Věříme tedy, že se máme na co těšit. Vždyť to jsme my, probuzené lidstvo, kdo  si vybírá ze všech variant osudu právě tu jedinečnou, naši.

Přejeme Vám, milým fotočtenářům, abyste se mohli zastavit, nadechnout a nabrat živou vodu v podobě předávaného poznání, abyste se nechali kochat krásou a nechávali v sobě kvést květ vašeho vlastního osvícení.

Těšíme se, až se potkáme v provoněné zahradě, plné květů vědomého života. I toto je vyšší smysl a účel našeho celého projektu.

 

Prolistujte úryvkem...

Fotokniha letí k vám!

Máte zájem o fotoknihu Buddha ve městě? Rádi Vám jí celou zašleme na email. ZDARMA! Stačí jen vyplnit následující formulář :)

Ceníte si naši píle, kreativity, času i práce a rádi byste nás podpořili a napomohli vzniku dalších věcí v rámci projektu Buddha ve městě? Budeme Vám vděční za dar ve Vámi zvolené výši na účet č. 217061939/0300

© 2016-19 Made with o