Fotokniha letí k vám

Kniha Buddha ve městě
Chci knihu

Drazí přátelé,
děkujeme za Váš zájem o nově zrozenou fotoknihu Buddha ve Městě.

Pro objednávku knihy použijte formulář níže.

Cena knihy

300Kč

Po vyplnění objednávkového formuláře Vám mailem příjdou pokyny k platbě. Zkontrolujte pro jistotu i spamy a nevyžádanou poštu, kdybyste náš mail dlouho nenacházeli 🙂

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktuje na martinbandora@gmail.com

Chci objednat fotoknihu „Buddha ve městě“O knize

Fotokniha, ve které si přejeme spojit moudrost, lásku a krásu. Vyvíjela se přes dva roky, stejně jako se během naší tvorby a růstu vyvíjela a rostla tato společnost, lidé, planeta. Jsme si vědomi toho, že její výroky jdou s tímto vývojem, a tak v nich čtenář bude číst poselství dnes někdy aktuální, někdy trochu předešlé. Přesto však tyto „starší kousky“ v naší tvorbě zůstávají hlavně proto, že jsou vytaženy z něčeho nebo ničeho, co je mimo prostor a čas a stávají se tak univerzálními.
V knize jsou tyto citáty zachovány jako vzpomínka na mnoho předešlých životů našich i našich blízkých, a část tohoto života, prožitou v ústraní civilizaci a přeci ve městech, na cestách nebo doma v meditaci. Stejně jako vzpomínky na tato léta nás mohou potěšit, je třeba jít s proudem něčeho, co si dovolujeme nazývat Universum. A tak v knize nalezneme citáty, které neopouštějí předešlé zkušenosti, ale naopak je aplikují a transformují na Váš, Náš současný život. Tímto směrem se bude odvíjet i naše další tvorba pokračováních Buddhy ve městě. Věříme tedy, že se máme na co těšit. Vždyť to jsme my, probuzené lidstvo, kdo si vybírá ze všech variant osudu právě tu jedinečnou, naši.
Přejeme Vám, milým fotočtenářům, abyste se mohli zastavit, nadechnout a nabrat živou vodu v podobě předávaného poznání, abyste se nechali kochat krásou a nechávali v sobě kvést květ vašeho vlastního osvícení.
Těšíme se, až se potkáme v provoněné zahradě, plné květů vědomého života. I toto je vyšší smysl a účel našeho celého projektu.